۹۰ دقیقه با شفر در پرواز جذاب آبادان!

کف مرتب شفر برای خلبان پرواز پراسترس


سرمربی استقلال خیلی زود با رفتارهای خود توانسته به یک فرد محبوب در بین استقلالی ها تبدیل شود.

به گزارش "ورزش سه"، وینفرد شفر در کنار این موضوع که موفق  شده در شرایط فنی استقلال یک رنسانس بزرگ ایجاد کند، رفتارها و روابط عمومی بالایش خیلی برای هواداران استقلال و کسانی که با او برخورد دارند جذاب است و همین مساله باعث شده که او خیلی زود در فوتبال ایران برای خود محبوبیت به دست آورد.


بعد از پیروزی استقلال برابر صنعت نفت آبادان و صعود به فینال جام حذفی آبی ها راس ساعت 19:30 به فرودگاه آبادان رفتند تا به ساعت 20:30 به سمت تهران پرواز کنند؛ اما شرایط نامساعد جوی باعث شد این پرواز با حدود 2 ساعت تاخیر انجام شود؛ این اتفاق باعث شده بازیکنان در پرواز آبادان به تهران خسته باشند و کمتر  توان صحبت کردن با هم را داشته باشند؛ اما شرایط برای وینفرد شفر کاملا با بقیه فرق داشت.


وینفرد شفر که بعد از پیروزی در مرحله نیمه نهایی جام حذفی حالا هم کسب اولین جام در کمتر از یک سال از حضورش در استقلال را تقریبا قطعی کرده است و هم به احتمال فراوان یک سال دیگر از حضورش در این تیم را تمدید کرده است، شب گذشته به قدری خوشحال بود که این موضوع را افراد حاضر در پرواز استقلال کاملا درک کرده بودند.


کارت پرواز وینفرد شفر در پرواز شب گذشته آبادان به تهران طوری صادر شده بود که او به همراه ساشا شفر و جیری ساناک  دور از بازیکنان و نزدیک به خبرنگاران نشسته بود.


شفر از همان ابتدا که با خبرنگاران در هواپیمای روبرو شد، خوشحال از صعود تیمش به مرحله فینال جام حذفی با خبرنگاران شوخی می کرد و از آنها می خواست که مثل او پرانرژی و از این پیروزی بزرگ خوشحال باشند.

 

 

اما نکته جالب ماجرا این بود که شفر حتی در راه بازگشت به تهران هم پیگیر وضعیت تیم های هم گروه استقلال در لیگ قهرمانان آسیا بود و بعد از کمی استراحت از خبرنگاران حاضر در هواپیما سوال می کرد که بازیکن جدیدی که با الهلال قرارداد امضا کرده چه کسی است و در چه تیم هایی بازی می کرده است.


اما نکته جذاب ماجرا زمانی است که یکی از خبرنگاران به شفر گفت عمرعبدالرحمن ستاره العین مصدوم شده است، بازیکنی که در سال 2009 شاگرد سرمربی استقلال در این تیم بود. در این زمان خیلی ها انتظار داشتند شفر از این اتفاق خوشحال باشد؛ اما سرمربی آبی ها حرف دیگری را به زبان آورد: عموری ستاره العین بود و مصدومیت او ناراحت کننده است. او بازیکن بسیار با استعدادی است و حیف است که ممکن است مدتی دور از میادین باشد.


اما  شفر همچنین از مصدومیت شهباززاده و خروج نام او از لیست القطر هم ابراز ناراحتی کرد و مدعی شد او در این فصل با بدشناسی و استرس روبرو شده است.


 سرمربی آلمانی استقلال که در تمام طول سفر با انرژی بالا با خبرنگاران در مورد فوتبال صحبت می کرد و البته با آنها شوخی می کرد، در هنگام فرود هواپیما به فرودگاه مهرآباد کاملا مشخص بود که ترسیده است و وقتی این پرواز با موفقیت انجام شد برای خلبان دست زد و گفت: این یکی از بهترین پروازهای بود که در سال های گذشته تجربه کرده بودم و همه باید برای کاپیتان پرواز  دست بزنیم.


در پایان پرواز مردم  حاضر در فرودگاه مهرآباد برای گرفتن عکس یادگاری با شفر صف کشیده بودند تا مشخص شود او خیلی زود موفق شده هواداران خود را در فوتبال ایران پیدا کند.


دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه شما

گوگل یاهو!