محدودیت‌ تردد در تهران با ورود هیئت‌های سران اجلاس

190 69 .02130 محدودیت‌ تردد در تهران با ورود هیئت‌های سران اجلاس

 

 

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ از اجرای تمهیدات ویژه ترافیکی و محدودیت تردد به صورت مقطعی همزمان با ورود هیئت‌های سران اجلاس بین‌المجالس اسلامی به پایتخت خبر داد.

 
سردار حسین رحیمی با بیان اینکه برابر برنامه‌ریزی قبلی هیئت سران اجلاس بین‌المجالس اسلامی از روز یکشنبه ۲۷ بهمن ماه وارد کشور می‌شوند، افزود: براین اساس در طول مسیرهای اسکورت در پایتخت از فرودگاه امام خمینی (ره) و فرودگاه مهرآباد که محل ورود هیئت‌ها تا محل اقامت آنهاست به صورت مقطعی محدودیت‌های ترافیکی اعمال می‌شود.

 

 

وی افزود: بر این اساس توقف وسایط نقلیه در اطراف مکان برگزاری اجلاس یعنی سالن اجلاس سران در خیابان ولنجک ممنوع است و ماموران پلیس در صورت مشاهده نسبت به انتقال خودروها اقدام می‌کنند.

 

 

وی افزود: هیئت‌های شرکت کننده در اجلاس طی روزهای ۲۷ و ۲۸ وارد شده و اجلاس نیز تا روز ۳۰ بهمن ماه ادامه خواهد داشت. بدین ترتیب در طول این مدت در بزرگراه‌های چمران، مدرس،‌ حکیم، شیخ فضل الله، همت و خیابان یمن در زمان عبور هیئت‌های شرکت کننده محدودیت‌های ترافیکی به صورت مقطعی اعمال خواهد شد.

 

 

رئیس پلیس راهور پایتخت با تاکید بر اینکه محدودیت دائمی برای این اجلاس نداریم از شهروندان خواست با توجه به برنامه فشرده سران شرکت کننده تا روز ۳۰ بهمن ماه از ترددهای غیر ضروری در محدوده مرکزی شهر و اطراف محل برگزاری اجلاس خودداری کنند.

 
به گفته وی هیئت‌های حدود ۵۰ کشور در این مراسم حضور خواهند داشت و در جریان سفر خود با سران قوا نیز ملاقات خواهند داشت.

 

 

سردار رحیمی در خاتمه با اشاره به آغاز خریدهای نوروزی گفت: درخواست می‌کنیم که شهروندان حتی الامکان از خودروهای عمومی برای خریدهای نوروزی استفاده کنند چرا که بار ترافیکی سنگینی را طی روزهای پنجشنبه و جمعه خصوصا در اطراف مراکز خرید داشتیم.

 

 

گردآوری : ایران خاتون

منبع:isna.ir


دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه شما

گوگل یاهو!