ایرپاد اپل قیمت آن در ایران

ایرپاد یک هندزفری بیسیم کوچک و بسیار با کیفیت است و نحوه استفاده از آن نیز بسیار آسان اما ممکن است نکاتی باشد که تا به حال به آن توجه نکرده باشد. برای اتصال به گوشی آیفون کافیست درب جعبه شارژ ایرپاد را باز کنید, پس از 3 ثانیه به گوشی شما متصل می شود. اگر از حساب iCloud استفاده میکنید تنظیمات در آن ذخیره می شود و برای دیگر دستگاه های اپلی این زمان انتظار کاهش می یابد.

اگر به تازگی ایرپاد اپل خریداری کرده اید و هنوز موفق نشده اید از تمام جزئیات و امکانات آن سر در بیاورید در ادامه با ما همراه باشید تا به نکات و ترفندهای استفاده از Airpods بپردازیم.

1- می توانید ایرپاد را به دستگاه های غیر اپل متصل کنید

شاید در ابتدا بعضی از افراد فکر کنند ایرپاد فقط برای محصولات اپل است, اما اینگونه نیست. می توانید ایرپاد را به گوشی های اندرویدی و دیگر دستگاه هایی که از بلوتوث پشتیبانی میکنند متصل کنید. برای اتصال به دستگاه های دیگر از دکمه ای که پشت جعبه شارژ ایرپاد قرار دارد استفاده کنید.

برای اتصال ایرپاد به دستگاه جدید ابتدا لازم است آن را درون جعبه قرار دهید. سپس درب جعبه را ببندید و دکمه ای که روی بدنه جعبه قرار دارد را چند ثانیه بفشارید تا چراف ال ای دی سفید روی آن روشن شود.

 

https://hitel.ir/wp-content/uploads/-000//1/apple_airpods_review_adam_in_case-100699774-large.jpg

 

پس از اولین اتصال برای دفعه های بعد کافیست فقط از تنظیمات بلوتوث دکمه اتصال را بفشارید.

توجه داشته باشید که حداکثر کارایی ایرپاد با محصولات اپل است و در دیگر دستگاه ها ممکن است نتوان از تمام قابلیت های آن استفاده کرد.


دیدگاه خود را بنویسید

دیدگاه شما

گوگل یاهو!